lesrooster

LESROOSTER

Jazz-dans

 

 

Maandag

Zaal Kunstedicatie Braamstraat

 

17.00 - 17.45 uur

Peuterdans

 

18.00 - 19.00 uur

KEB

 

 

 

 

Maandag

Gymzaal het Kroonjuweel (zaal 2)

 

16.15 - 17.00 uur

Groep 2-3

 

17.00 - 18.00 uur

Groep 10

 

 

 

 

Dinsdag

Gymzaal het Kroonjuweel (zaal 1)

 

17.30 - 18.30 uur

Boys 1

 

17.30 - 19.30 uur

Boys 2

 

 

 

 

Dinsdag

Gymzaal het Kroonjuweel (zaal 2)

 

09.00 - 10.00

Dames recreatie

 

16.30 - 17.30

Groep 4

 

17.30 - 18.30

Groep 6

 

18.30 - 19.30

Femtastics 3

Als 2e lesvorm voor groep 11, 12, 13 en 14

19.30 - 20.30

Groep 13

 

 

 

 

Woensdag

Gymzaal het Kroonjuweel (zaal 2)

 

16.45 - 17.30 uur

Groep 1/2

 

17.30 - 18.30 uur

Femtastics 1

Als 2e lesvorm voor groep 4, 5 en 6

18.30 - 19.30 uur

Femtastics 2

Als 2e lesvorm voor groep 7, 8, 9 en 10

19.30 - 20.30 uur

Dames 20+

 

 

 

 

Donderdag

Gymzaal het Kroonjuweel

 

17.00 - 18.00 uur

Groep 9

 

18.00 - 19.00 uur

Groep 8

 

19.00 - 20.00 uur

Groep 11

 

 

 

 

Vrijdag

Gymzaal het Kroonjuweel

 

16.00 - 17.00 uur

Groep 7

 

17.00 - 18.00 uur

Groep 5

 

18.00 - 19.00 uur

Groep 12

 

19.00 - 20.00 uur

Groep 14

 

20.00 - 21.00 uur

Demogroep

Alleen op uitnodiging

 

 

 

Turnen

 

 

Maandag

Gymzaal het Kroonjuweel (zaal 1)

 

18.00 - 19.00 uur

Jongens 1

 

19.00 - 20.00 uur

Jongens 2

 

19.00 - 20.00 uur

Meisjes 11-12 jaar

 

 

 

 

Maandag

Gymzaal J.P. de Priesterstraat

 

16.00 - 17.00 uur

Kleutergym

 

 

 

 

Maandag

Voormalig ROC Vlissingen

 

16.30 - 18.30 uur

Basisselectie

Alleen op uitnodiging

16.30 - 18.30 uur

A-selectie onderbouw

Alleen op uitnodiging

18.00 - 20.30 uur

A-selectie bovenbouw

Alleen op uitnodiging

 

 

 

Dinsdag

Gymzaal J.P. de Priesterstraat

 

18.00 - 19.00 uur

Meisjes 6-7 jaar

Tijdelijke ledenstop

 

 

 

Woensdag

Gymzaal het Kroonjuweel (zaal 1)

 

18.15 - 19.15 uur

Meisjes 8-9 jaar

 

 

 

 

Woensdag

Gymzaal J.P. de Priesterstraat

 

18.30 - 19.30 uur

Meisjes 9-10 jaar

 

19.30 - 20.30 jaar

Meisjes 13 jaar en ouder

 

 

 

 

Donderdag

Gymzaal J.P. de Priesterstraat

 

16.15 - 18.00 uur

Basisselectie

Alleen op uitnodiging

18.00 - 19.30 uur

A-selectie onderbouw

Alleen op uitnodiging

19.15 - 21.00 uur

A-selectie bovenbouw

Alleen op uitnodiging

 

 

 

Vrijdag

Gymzaal J.P. de Priesterstraat

 

18.00 - 19.30 uur

B-selectie

Alleen op uitnodiging

19.30 - 21.00 uur

Springgroep

 

 

 

 

Peutergym - Steps - Aerobics - Bodyshape - Spel & Sport 55+ - Recreatie gym

 

 

Maandag

Zaal Kunsteducatie Braamstraat

 

09.15 - 10.15 uur

Steps/oefeningen

 

 

 

 

Maandag

Gymzaal J.P. de Priesterstraat

 

19.30 - 20.30 uur

Recreatie gym

 

 

 

 

Dinsdag

Zaal Kunsteducatie Braamstraat

 

09.00 - 10.00 uur

Steps basis

 

10.00 - 11.00 uur

Bodyshape

 

 

 

 

Dinsdag

Gymzaal het Kroonjuweel

 

09.00 - 10.00 uur

Peutergym

 

10.15 - 11.45 uur

Spel & Sport 55+

 

 

 

 

Woensdag

Zaal Kunsteducatie Braamstraat

 

09.15 - 10.15 uur

Steps

 

19.30 - 20.30 uur

Aerobics

 

 

 

 

Donderdag

Gymzaal het Kroonjuweel

 

09.00 - 10.00 uur

Peutergym

 

 

 

 

Donderdag

Zaal Kunsteducatie Braamstraat

 

13.15 - 14.15 uur

Steps

 

19.30 - 20.30 uur

Steps/Conditietraining

 

 

* Bij de groepen waar een tijdelijke ledenstop voor geldt, is het mogelijk om op een wachtlijst geplaatst te worden.

U kunt hiervoor contact opnemen met Randy Uijtdehaag via randy_uijtdehaag@hotmail.com.